dr Bożena Bejnar Sławow (Filadelfia  USA)

                20-21 marca 2004 roku godz. 9.00

zaprasza na

szkolenie dla rodziców, lekarzy, rehabilitantów, nauczycieli,   psychologów i terapeutów

Metody organizacji neurologicznej

( program rozwoju intelektualnego, ruchowego i fizjologicznego dzieci z uszkodzeniem mózgu)

     Bożena Bejnar Sławow  stworzyła program organizacji neurologicznej dla dzieci, w którym stosuje oprócz programów wg profilu rozwoju człowieka IAHP, terapię dźwiękową, terapię czaszkowo-krzyżową oraz wiele technik i procedur pomocnych w organizowaniu dzieci z uszkodzeniem mózgu. Studiowała biologię na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1971 r. mieszka i pracuje w USA. W 1985 roku rozpoczęła pracę w Institutes for the Achievement of Human Potential (Instytut Osiągania Ludzkich Możliwości) w Filadelfii (USA). Ukończyła wszystkie oferowane przez IAHP szkolenia dla terapeutów pracujących z dzieci z porażeniem mózgowym ( "What to do About Your Brain Injured Child" (Jak postępować mając dziecko z uszkodzeniem mózgu) oraz "Better Baby I and II"(Lepsze dziecko I i II),  współpracowała przy  tłumaczeniach wydawanych na polskim rynku książek Glenna Domana "Co robić mając dziecko z uszkodzeniem mózgu" i "Jak nauczyć małe dziecko czytać".
Od 1999 r. z powodzeniem posługuje się metodą "Samonas Auditory Intervenion" (program stymulacji dźwiękowej), a jej umiejętności na tym polu potwierdzone zostały dyplomem ukończenia szkolenia pod kierunkiem Ingo Steinbecka.
Za pracę i oddanie chorym dzieciom została w roku 1990 odznaczona przez IAHP Złotym Medalem Brazylijskim im. Raymunda Veras. W 1992 Prezydent Polski odznaczył ją Srebrną Odznaką Orderu Zasługi dla Rzeczypospolitej Polskiej. W roku 2001 zaproszona została do współpracy z fundacją "Ascha", która prowadzi działalność w Indiach i Singapurze gdzie Pracowała z dziećmi w Delhi, Madras, Baglaore i Singapurze.
W sferze Jej zainteresowań leżą również: profilaktyka okołoporodowa, wczesna interwencja, promowanie osiągnięć dzieci z porażeniem mózgowym prowadzonych tą metodą oraz bezustanne przekonywanie świata do ogromnego potencjału dzieci z porażeniem mózgowym.
W Polsce prowadziła wykłady w fundacjach "Daj szansę" w Toruniu i "Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym" w Opolu, na Uniwersytecie Zielonogórskim, poznańskim AWF oraz w wielu ośrodkach rehabilitacyjnych i szkołach.

Miejsce szkolenia i dodatkowe informacje   (szczegółowy program)

Gdańsk ul. Chmielna 81/82  

tel.(58)305 46 17

 

Koszt udziału w warsztatach 300 zł

Wpłaty  na konto:

Centrum Kształcenia

PKO BP 25102018110000020200163469