Ogólnopolska Sekcja Diagnozy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

zaprasza do udziału w nowym cyklu konferencji dedykowanym przede wszystkim:

– psychologom, którzy na co dzień zmagają się z wyzwaniami praktyki diagnostycznej,

– naukowcom zainteresowanym dialogiem z praktykami i poszukiwaniem sposobów implementacji gromadzonej współcześnie wiedzy naukowej na grunt praktyki psychologicznej, a także

– studentom psychologii zainteresowanym śledzeniem i współuczestnictwem w dyskusji środowiskowej zorientowanej wokół praktycznych aspektów uprawiania diagnozy psychologicznej w Polsce.

Konferencja odbędzie się pod hasłem: Współczesna praktyka diagnostyczna- osiągnięcia i wyzwania. Będzie to trzecia z kolei konferencja, organizowana pod patronatem Sekcji. Odbędzie się w dniach 16-17 marca 2017 roku w Warszawie, w siedzibie Uniwersytetu SWPS.

Celem konferencji jest wspólna refleksja i wymiana doświadczeń na temat aktualnego dorobku w obszarze diagnostyki psychologicznej (wyniki badań, standardy, strategie diagnostyczne, narzędzia) a także problemów związanych z diagnozą psychologiczną, oraz przykładów dobrych praktyk w tym zakresie.