Warsztaty dotyczące opiniowania sądowo-psychologicznego w sprawach z udziałem dzieci

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza do udziału w 2-dniowym, bezpłatnym warsztacie dotyczącym opiniowania sądowo-psychologicznego w sprawach z udziałem dzieci.

Warsztat odbędzie się w dniach 12-13 listopada 2018 roku, w godzinach 9:00-16:00 w budynku Sądu Okręgowego, Gdańsk, Nowe Ogrody 30/34, sala 335.

Szkolenie adresowane jest do biegłych psychologów, pedagogów, psychiatrów i psychologów zainteresowanych współpracą z wymiarem sprawiedliwości.

Celem szkolenia jest podnoszenie kompetencji zawodowych i doskonalenie umiejętności profesjonalistów stykających się w ramach pracy z dziećmi w postępowaniu karnym i cywilnym. Zgłoszenia chęci udziału proszę kierować na adres e-mail: gar@fdds.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.