Wykład mgr Beaty Krantz

Zapraszamy
członków Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz inne zainteresowane osoby na wykład mgr Beatay Krantz
pt.: „W jaki sposób i o czym pacjent rozmawia z psychoterapeutą a psychoterapeuta z pacjentem? Analiza wielopłaszczyznowej komunikacji w relacji terapeutycznej. Rozważania teoretyczne i praktyczne.”
Wykład odbędzie się w sali na parterze w budynku „Atheneum Gedanense Novum” (Gdański Uniwersytet Medyczny, Gdańsk, Aleje Zwycięstwa 42) w sali nr 105 o godz. 16.30 w dniu 18 stycznia 2019r.

Mgr Beata Krantz:
Od 12 lat pracuje jako psychoterapeuta. Ukończyła Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Ma duże doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Pracuje jako psychoterapeuta w Centrum Zdrowia Psychicznego przy ul. Traugutta w Gdyni. Jest magistrem psychologii i prawa.