Psychoterapeutyczna Konferencja Szkoleniowa

Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Polski Instytut ISTDP SENTIO zaprasza w dniu 27.05.2022 w godz. 9:30 – 18:00 na IX-tą Międzynarodową Psychoterapeutyczną Konferencję Szkoleniową, pt.

„GDZIE CIAŁO SPOTYKA SIĘ Z UMYSŁEM – PRACA Z SOMATYCZNYMI REPREZENTACJAMI BÓLU PSYCHICZNEGO”.

Patronat nad konferencją objął Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. Przemysław Rutkowski

Konferencja będzie realizowana na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, szczegóły i zapisy na: ZAPISY

TEMATEM PRZEWODNIM KONFERENCJI BĘDZIE WPŁYW PROBLEMÓW PSYCHOLOGICZNYCH NA CAŁOŚCIOWE FUNKCJONOWANIE CZŁOWIEKA.

Zostaną przedstawione psychologiczne mechanizmy prowadzące do powstawania objawów somatycznych. PRELEGENCI (ZNAKOMICI NAUCZYCIELE, SUPERWIZORZY, PSYCHOTERAPEUCI I ZARAZEM NAUKOWCY) WSKAŻĄ SPOSOBY SKUTECZNEJ POMOCY PACJENTOM Z PROBLEMAMI PSYCHOSOMATYCZNYMI.
Model terapeutyczny ISTDP i jego zastosowanie wobec szeregu zaburzeń i stresu psychicznego ZILUSTRUJĄ PREZENTACJAMI WIDEO SESJI TERAPEUTYCZNYCH ORAZ omówieniem pracy klinicznej.

Drugiego dnia 28.05.2022 odbędzie się całodniowe szkolenie superwizyjne – szczegóły na: SZKOLENIE SUPERWIZYJNE

W imieniu organizatorów

Agnieszka Kamińska