Szkolenie

Zapraszamy na szkolenie pt. „Metody przesiewowe badania funkcji poznawczych w gerontologii” przeprowadzone przez dr n. med Dorotę Hołoweńko oraz mgr Aleksandrę Mielnik-Mielewczyk.

Szkolenie odbędzie się 13 marca 2023r od godz. 15.00 w siedzibie Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdańsku ul Kopernika 16, I piętro.

Dr Dorota Hołowieńko jest Kierownikiem Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego oraz koordynatorem zespołu psychologów Pomorskiego Centrum Reumatologicznego w Sopocie. Jest specjalistą psychologii klinicznej w zakresie psychosomatyki, jest także nauczycielem akademickim , dyplomowanym psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz dyplomowanym terapeutą w nurcie integratywnym.

mgr Aleksandra Mielnik, psycholog w trakcie procesu specjalizacji w zakresie z psychologii klinicznej w dziedzinie neuropsychologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wielu ośrodkach rehabilitacji neurologicznej. Obecnie związana jest z Pomorskim Centrum Reumatologicznym gdzie pracuje w Dziennym Oddziale Psychogeriatrycznym w Sopocie zajmując się diagnozą i terapią neuropsychologiczną.