„Zrozum.Poczuj.Działaj!”

Szanowni Państwo,

W czasie, gdy pandemia zmieniła sposób działania firm i organizacji pracy, a także wpłynęła na codzienne funkcjonowanie zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej, potęgując przy tym stres pracownika, szczególny nacisk należy położyć na wsparcie środowiska pracy we wszystkich obszarach zdrowia psychicznego, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia emocjonalnego.

Od tego zależy nie tylko samopoczucie pracownika, ale także jego wydajność i efektywność, co już realnie wpływa na działanie firmy. Właśnie dlatego Pracodawcy RP ruszyli z ogólnopolską kampanią edukacyjno – informacyjną „Zrozum.Poczuj.Działaj!”. Celem jest zmiana myślenia i postrzegania osób doświadczających kryzysów psychicznych, zwiększenie świadomości Pracodawców i Pracowników.

Serdecznie zapraszamy Państwa firmę do badania, które dotyczy aspektu zdrowia psychicznego w zakładach pracy. Badanie skierowane jest zarówno do pracodawców, jak i pracowników. Celem badania jest rozpoznanie problemów i potrzeb z zakresu zdrowia psychicznego, jakie występują w środowisku pracy.

Będziemy wdzięczni za poświęcenie czasu i udzielenie odpowiedzi na pytania, które posłużą do przeprowadzenia analizy przydatnej również Państwa organizacji. Wyniki ankiety będą omawiane wspólnie z ekspertami, które ukarzą się w raporcie. Przedstawimy je również na webinarium.


Zapewniamy anonimowość odpowiedzi.
Ankieta badania znajduje się pod linkiem: https://s.survgo.com/77hcxt9czko
Badanie będzie aktywne do 30 kwietnia 2021 r.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.zrozumpoczujdzialaj.pl.


Pozdrawiam,
Magdalena Kitlas
Dyrektor Departamentu Relacji Pracodawców RP